Licznik odwiedzin


6 medali na Mistrzostwach Polski OYAMA Karate w Kumite
andrychow2014.jpg


Sukces ambitnych i walecznych Karateków Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu !!! kadra wróciła z 6 medalami ! /2-srebrne, 4-brązowe/ z Mistrzostw Polski w walce w Andrychowie 12 kwietnia 2014 roku.
Czytaj więcej...


13 medali na Mistrzostwach Polski
13 MEDALI !!! 3-złote, 7-srebrnych, 3-brązowe. Znakomity występ Karateków z Jurajskiego Klubu na XX Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kata, 29.03.2014 r. w Tychach.

Karatecy Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu przygotowani przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan i sempai Kinge Skalniak 2 kyu, osiągnęli kolejny znakomity wynik 29.03.14r. tym razem na XX Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kata, w których wystartowało 192 zawodników i zawodniczek z 26 klubów Oyama karate. Na MP każdy Klub może w jednej kategorii wystawić maksymalnie dwóch najlepszych zawodników, poziom zawodów jest bardzo wysoki, zawody są rozgrywane systemem pucharowym-przegrany odpada, wszyscy Olkuscy zawodnicy stoczyli po kilka pojedynków zanim dostali się do strefy medalowej.

dsc08052.JPG
Czytaj więcej...


Nagrody Starosty za 2013r. dla naszych karateków
dsc07920m.jpg


28 marca 2014 roku w Starostwie Powiatowym w Olkuszu, najlepsi zawodnicy Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu otrzymali nagrody Starosty Olkuskiego za szczególne osiągnięcia sportowe w 2013 roku. Nagrody wręczała Pani Starosta Barbara Rzońca, która gratulowała wszystkim odniesionych sukcesów.
Czytaj więcej...


Młodzi Karatecy Jurajskiego Klubu Oyama Karate Zdali Egzamin !!!
dsc07835-www.jpg 26.02.2014 roku odbył się egzamin na stopnie uczniowskie "kyu" przed Shihan Andrzejem Pierzchałą 6 dan z Krakowa-Dyrektor IKF ds.szkoleniowych (Mistrz Świata z Nowego Jorku ,94 rok). Grupa ponad 50 osób została przygotowana przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, zdawały dzieci i młodzież z Powiatu Olkuskiego a także z Powiatu Krakowskiego. Cieszy również podjęcie wyzwania przez ambitne dzieci z Gminy Trzyciąż. Emocje jak przed każdym tego typu wyzwaniem są duże, lecz trzeba przyznać, że młodzi karatecy wykazali się dużym opanowaniem i dojrzałością. Nawet 5 latki które mają za sobą udział w Olkuskiej Olimpiadzie w grudniu 2013 roku pokazały, że rozumieją obecne wyzwanie i w skupieniu, bez przerażenia przystąpiły z wiarą w siebie do egzaminu i zdały go bardzo ładnie. Doświadczenie zdobyte startem w Olimpiadzie znacząco podniosło poziom wszystkich zdających.
Czytaj więcej...


Zapisy - nie tylko dla klubowiczów - na III Letni Obóz Oyama Karate w Kołobrzegu
Kolejny wyczekiwany letni obóz odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 1 lipiec 2014 r - 13 lipiec 2014 r. ( 13 dni/ 12 nocy) - ODPOCZYWAJ Z NAJLEPSZYMI!

kolobrzeg.jpg


Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (nie tylko klubowiczów) do udziału w III Letnim Obozie Oyama Karate Naszego klubu. W tym roku jedziemy do świetnego Ośrodka "Conrad" w Kołobrzegu o wysokim standardzie. Ilość miejsc jest ściśle ograniczona. Wysoko kwalifikowani, doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy / instruktorzy / pedagodzy.

Kontakt telefoniczny przez cały czas : 605-624-414 sensei Kazimierz Skalniak 4 dan.Kolejne Wspaniałe Ferie Dzieci i Młodzieży
dsc07616.JPG

Od 1 lutego 2014r. do 8 lutego 2014r. liczna grupa dzieci i młodzieży z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu z Gminy Olkusz, Powiatu Olkuskiego, Gminy Trzyciąż i Powiatu Krakowskiego aktywnie wypoczywała w Szczawnicy (430-510 m. n.p.m) - mieście uzdrowiskowym, położonym w Beskidach Zachodnich między Pieninami a pasmem Radziejowej (Beskid Sądecki) nad potokiem Grajcarkiem, który jest prawym dopływem Dunajca, w powiecie nowotarskim.
Czytaj więcej...


Gala Laureatów 2013 roku! Słyszeli o nas w Paryżu na Sorbonie!
24.01.2014 roku odbyła się II Gala Laureatów 2013 roku - Najlepszych Sportowców Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu w restauracji "Olimpijka" MOSiR.

dsc_0235m.jpg


Organizatorem był Zarząd Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu na czele z Prezesem sensei Kazimierzem Skalniakiem 4 dan, który dokonał oficjalnego otwarcia Gali.
Czytaj więcej...


Udana Olimpiada Oyama Karate Dzieci i Młodzieży
z powiatu olkuskiego i krakowskiego.

7 grudnia 2013 roku w Olkuszu w Hali Sportowo-Widowiskowej odbyła się
IV Olkuska Olimpiada OYAMA Karate Dzieci i Młodzieży.

olimpiada2013olkusz-102m.jpg


Organizatorami Olimpiady byli Jurajski Klub Oyama Karate w Olkuszu kierowany przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan i MOSiR w Olkuszu zarządzany przez pana dyrektora Dariusza Murawskiego.

Olimpiada zgromadziła prawie 70 zawodników z terenu Miasta i Gminy Olkusz oraz powiatu olkuskiego a także spoza niego.
Czytaj więcej...


Dwa Złota i Srebro w Kumite!
Dwa Złota i Srebro w Kumite na XIV PP w Lublińcu dla Olkuskich Karateków Jurajskiego Klubu OYAMA Karate !

pp-lubliniec-001m.jpg


23 – 24 listopada 2013 roku w Lublińcu odbył się XIV Puchar Polski OYAMA Karate w Kumite. Dwudniowy turniej zgromadził prawie 300 zawodników z ponad 30 klubów z Polski. Bardzo dobry wynik osiągnęła piątka zawodników z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu przygotowanych przez sensei K.Skalniaka 4 dan.
Czytaj więcej...


Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate w Kumite
Bardzo dobry start karateków z Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu na Mistrzostwach Polski Południowej Oyama Karate w Kumite, przygotowanych przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan.

wieliczka2013kumite-044m.jpg


Turniej odbył się 20.10.2013 roku w nowoczesnym Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto" w Wieliczce. Organizatorem był Wielicki Klub OYAMA z sensei Jarosławem Hebdą 3 dan na czele. W zawodach wystartowało około 160 zawodników z 18 klubów Oyama Karate.
Czytaj więcej...


Międzynarodowy Miting Sportowo-Szkoleniowy OYAMA PFK
img_6224a.jpg W dniach 11-12.10.13 r. w Krakowie odbył się Międzynarodowy Miting Sportowo-Szkoleniowy OYAMA PFK. Główną częścią Mitingu było Seminarium poświęcone Kumite, które odbyło się w sobotę. W całodziennym szkoleniu wzięło udział około 180 osób, w tym: szefowie klubów, kierownicy wyszkolenia technicznego, instruktorzy, sędziowie oraz zawodnicy z kraju i zagranicy.

Hanshi Jan Dyduch 8 dan po uroczystym otwarciu Seminarium, wręczył zaległe certyfikaty mistrzowskie .

Okazały certyfikat podpisany przez twórce stylu -Shigeru Oyama 10 dan i założyciela OYAMA Karate- Hanshi Jana Dyducha 8 dan, potwierdzający zdanie wyczerpującego egzaminu na 4 dan, oraz czarny pas otrzymał sensei Kazimierz Skalniak - Prezes Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu z rąk założyciela OYAMA Karate - Hanshi Jana Dyducha 8 dan. W ten sposób został zamknięty ponad 30 letni etap przygody z karate sensei Kazimierza Skalniaka 4dan.
Czytaj więcej...


ZAPISY: OYAMA KARATE
notatnik.jpg Sensei K. Skalniak 4 dan - trener mistrzów Europy i Polski, menedżer sportu - zaprasza dzieci młodzież i dorosłych.

Jurajski Klub Oyama Karate w Olkuszu jest Największym i Najlepszym klubem Karate , licencjonowanym przez Oyama Polską Federacje Karate oraz Oyama International Karate Federation.

Pierwszy trening i pokaz odbędzie się 11.09.2013r.w Zespole Szkół nr.w Olkuszu (Budowlanka) godz. 18.00. (środa) Zajęcia gr.początkująca:
pon.i śr. 18.00-19.00 dzieci do 13 lat.
Grupa dla młodzieży i dorosłych -zapisy tel.605-624-414, lub kazimierz.skalniak@onet.eu

Zadroże: rozp. 10.09.13r.(wtorek)-godz.18.00.

Zapraszamy i zachęcamy również dziewczyny
Czytaj więcej...


Kinga Kowal Najlepszym Młodzieżowym Sportowcem w 2012r.
kingakowal.jpg


Kinga Kowal zwyciężyła w plebiscycie na Najlepszego Młodzieżowego Sportowca w 2012 roku w Powiecie Olkuskim

Ciężką pracą osiągnęła wiele sukcesów, startując w najważniejszych turniejach w Polsce: Mistrzostwa Polski, Puchar Polski w Kata i Kumite. Na podkreślenie zasługują sukcesy w Kumite. Nikt nie ma wątpliwości ,że realna walka sportowa wymaga odwagi i charakteru. OYAMA Karate jest twardą dyscypliną sportową , a walka kształtuje ciało i umysł oraz uczy szacunku.

Gratulujemy Kindze zwycięstwa !

Można podkreślić, iż tuż za Kingą uplasował się Grzegorz Furgaliński z Zadroża - Mistrz Polski w Kata. Ambitny i pracowity zawodnik JKOK.
W plebiscycie zabrakło – z nieznanych przyczyn – utytułowanych zawodników JKOK: Kingi Skalniak, Weroniki Furman, Miłosza Mileja.

OSU !

/ zobacz i przeczytaj artykuł /
Czytaj więcej...


Bardzo udany wypoczynek Karateków z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu nad Morzem Bałtyckim !


oboz2013-chlapowo-621-m.jpg


Od 29 czerwca do 12 lipca w Chłapowie- Władysławowie w ośrodku wczasowo-kolonijnym "Zibi" nad Morzem Bałtyckim wypoczywali i trenowali karatecy z Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu wraz z przyjaciółmi. Organizatorem był Jurajski Klub OYAMA Karate kierowany przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan pełniącego na obozie funkcję wychowawcy wraz z sempai Dorotą Skalniak 1 kyu , kierownikiem obozu sportowego była dyplomowana nauczycielka - mgr Marta Skalniak.
Obóz ten był jednocześnie zamknięciem sezonu szkoleniowego 2012/2013, bardzo aktywnego i bardzo udanego.
Czytaj więcej...


34 medale w KATA i KUMITE
img_1445m.jpg

Bardzo udane V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej w OYAMA Karate, które odbyły się 8 czerwca 2013 roku w Olkuszu w hali MOSiR.
Organizatorem był Jurajski Klub OYAMA Karate w Olkuszu kierowany przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, współorganizatorem był MOSiR w Olkuszu zarządzany przez Pana Dyrektora Dariusza Murawskiego.

Patronat Honorowy nad Mistrzostwami objął Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Pan Dariusz Rzepka.

W tych jednodniowych zawodach wzięła udział rekordowa liczba zawodników - 286 z 20 klubów z Polski. Bardzo dobrze poradzili sobie karatecy z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu, zdobywając w Kata i Kumite w sumie 34 medale.
Czytaj więcej...


Olkuska Złota "Dwójka" na Mistrzostwach Europy na Białorusi
W dniach 25-26 maja 2013 roku w Witebsku na Białorusi, zostały rozegrane IV Otwarte Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w OYAMA Karate w konkurencjach: Kata, Semi-Knockdawn i Knockdawn.

Wspaniale spisali się zawodnicy Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu - Sempai Kinga Skalniak 2-kyu oraz Sempai Mateusz Zoń 2-kyu przygotowani przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, powołani do kadry narodowej przez Zarząd OYAMA PFK na czele z Hanshi Janem Dyduchem 8 dan.

me2103-26m.jpg


Nasza "złota" dwójka zdobyła 4 medale, Kinga 2 złote w Kata i Kobudo a Mateusz, 1 złoty w Kata i 1 srebrny w Kobudo. To jest nasz najlepszy występ, nikt nie może mówić o przypadku, oboje ćwiczą prawie 10 lat, są wielokrotnymi Mistrzami Polski.
Czytaj więcej...


Egzamin OYAMA Karate w Olkuszu.
Młodzi karatecy z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu 06.05.2013 roku zdali egzamin na stopnie uczniowskie "kyu" przed Shihan Andrzejem Pierzchałą 6 dan z Krakowa - Dyrektor IKF ds.szkoleniowych (Mistrz Świata z Nowego Jorku ,94 rok). Ponad 30 osobowa grupa karateków została przygotowana przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan.
egzamin06052013-53.jpg
Czytaj więcej...


Mistrzostwa Polski w KUMITE !!!
dsc04146m.jpg
Bardzo dobrze spisali się Karatecy Jurajskiego Klubu Oyama Karate w Olkuszu na XVIII Mistrzostwach Polski OYAMA KARATE w KUMITE, które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim / Moszczenicy w dniach 13/14.04.2013r.

Młodzi Karatecy z Olkusza przygotowani przez sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan zdobyli 5 medali!!!

1 złoty, 2 srebrne i 2 brązowe a tuż za podium w Lekkim Kontakcie znalazła się Kinga Kowal natomiast w Semi-Knockdawn też zabrakło szczęścia Kindze Skalniak, obydwie zawodniczki po wyrównanych pojedynkach przegrały decyzją sędziów (jednym punktem).
Czytaj więcej...


ŻYCZENIA od Sensei Kazimierza Skalniaka
Wesołych Świąt Wielkanocnych,
pokoju ducha,
wiary w Boga i ludzi.
Umiejętności dostrzegania
piękna tego świata
i oczywiście wiary w Siebie
i swoje możliwości.

życzy sensei Kazimierz Skalniak12 medali na Mistrzostwach Polski w Kata
23 marca 2013 roku w Łasku odbyły się XIX Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w Kata, w których udział wzięło 25 klubów z całej Polski, startowało 195 zawodników.

Nasi wspaniali zawodnicy zdobyli 12 medali w kata i kobudo: 4 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe.

jkok-ask2013-04m.png


Organizatorem XIX Mistrzostw Polski był Łaski Klub Sztuk Walki na czele z sensei Stanisławem Kołodziejskim 2 dan. Patronat nad mistrzostwami objęli Marszałek Województwa Łódzkiego - pan Witold Stępień oraz OYAMA Polska Federacja Karate.
Czytaj więcej...Wycinki prasowe
 
Start Slideshow | Back to the Index
 
62_gk_oboz
63_gk_oboz_1
64_ziemiaolkuska
65_tygodnikmalopolski
66_przegladolkuski
67_przegladolkuski
68_przegladolkuski
69_przegladolkuski
70_zoltyjez
71_tygodnikmalopolski
72_gazetakrakowska
73_zoltyjez
74_zoltyjez
75_ziemia_olkuska_oyama
76_jurajska_olimpiada_po
77_olkuszanin
78_infoolkusz
79_olkuszanin
80_eolkusz
81_eolkusz
82_infoolkusz
83_olkuszanin
84_olkuszpl
85
86
87
88
89
90bez_nazwy_1
91big_gazeta_01
92big_gazeta_04
93big_gazeta_05
94big_gazeta_06
95big_gazeta_07
96big_gazeta_08
97big_gazeta_09
98big_gazeta_10
99big_gazeta_11


[Admin] :: Powered by MyGallery 1.7.3


Wycieczki
 
Start Slideshow | Back to the Index
 
wycieczka_1_big
wycieczka_3_big
wycieczka_4_big


[Admin] :: Powered by MyGallery 1.7.3

13 V 1999 - Wyjazd do Ojcowskiego Paruku Narodowego. Zwiedziliśmy zobaczyliśmy, poznaliśmy, grilowalismy.
Copyright © Jurajski Klub Oyama Karate
Wykonanie: ITlike.pl